Affiliate - REKLAM Programı - Nasıl Çalışır

Bizimle kazanın

  • Sadece bir kaç adımda, kazanç sağlama imkanı
  • Ücretsiz üyelik
  • Farklı ödeme şekilleri
  • Performansa dayalı gelir modeli
  • İstediğiniz an ulaşabileceğiniz Robotpark desteği
  • 30 Gün içerisinde ödeme imkanı
  • Binlerce ürün seçeneği
  • Robotpark ailesinin diğer ayrıcalıkları

 

Affiliate (Ortaklık) Programı nedir?

 

Robotpark Ortaklık Programı, üyelerin Robotpark İnternet sitesindeki ürünleri, kendi siteleri üzerinden sitemize bağlantı vererek satmalarını ve bu satışlar üzerinden belirli bir yüzde oranında pay almalarını sağlayan bir programdır. Affiliate terimini, satış ortağı yahut online iş ortağı diye tanımlayabiliriz.

 

Affiliate (Ortaklık) Programı nasıl çalışır?

 

Üyelerimiz, sitemizin reklamlarını sitesinde veya sahip olduğu diğer platformlarda yayınlamayı kabul eder, ilgili görsel ve metin reklamları kullanmaya başlar.

Yayıncının paylaştığını görsel ve metin reklamlar aracılığıyla ziyaretçi Robotpark sitesine yönlenir.

Robotpark sitesine ulaşan ziyaretçiler, sitede dolaşarak ürünleri inceler, satın almaya karar verir ve satın almayı gerçekleştirir.

Satış veya üyelik işleminin gerçekleşmesiyle beraber, sözleşme gereği sistem tarafından belirlenen komisyon üyemize ödenir.

 

Robotpark Affiliate (Ortaklık) Programı’nın avantajları nelerdir?

 

Üyelerimiz herhangi bir yatırım maliyeti olmadan ürün satma ve bu ürün üzerinden para kazanma imkanına erişirler. Stok bulundurma, stok takibi tutma, satın alma, muhasebe ve bunun gibi çeşitli operasyonlardan muaf bir şekilde para kazanma imkanı bu sistemle mümkün kılınmıştır.

ROBOTPARK ortaklık programına kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

 

Ortaklık Programı'na kim katılabilir?

 

 

Bir web sitesi olan herkes bu hizmetten faydalanabilir. Sadece robotik içerikli siteler değil, içeriği şirketimiz tarafından onaylanabilir her türlü internet sitesi sahibi satış ortağı programına katılabilir.

 

 

Nasıl başlayabilirim?

 

Robotpark Ortaklık Programı'ndan faydalanmak için robotpark.com sayfası üzerinden tamamen ücretsiz bir hesap açın. Talebinizin, site yöneticilerimiz tarafından onayına müteakip, sitemizin ilgili alanına kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki menüden, bir takip kodu oluşturmanız gerekmektedir. Bu kodu web sitenize yerleştirerek artık sisteme kaydınız tamamlanmıştır.

 

Satış Payları

 

Sizin bağlantılarınızdan gelen herhangi bir müşteri alışveriş yaptığında belirlediğimiz komisyon oranlarında sizde gelir elde edersiniz. Şuan ki geçerli komisyon oranımız 5%'dir.

Daha fazla bilgi için, Ortaklık Programı Kullanımı & Koşullarına bakabilirsiniz.

 

 

 

İLGİLİ SAYFALAR