12V Selenoid Bobin 0420S-12HH12
Miktar:
12V Selenoid Bobin 0420S-12HH12 hakkında
Teknik Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı : DC 12V
  • Çalışma Akımı : 1 A
  • Çalışma Direnci : 12 Ω   ± %10