12V Selenoid Bobin 0730S-12V19
Miktar:
12V Selenoid Bobin 0730S-12V19 hakkında
Teknik Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı : DC 12V
  • Çalışma Akımı : 1 A
  • Çalışma Direnci : 5 Ω   ± %10