12V Selenoid Bobin 1939L-12W20-7
Miktar:
12V Selenoid Bobin 1939L-12W20-7 hakkında
Teknik Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı  : DC 12V
  • Çalışma Akımı   : 0.57 A
  • Çalışma Direnci : 20.7 Ω