12V Solenoid 0730S-12V19
0 reviews  (0/5 ) 0 reviews  •  Write a review
Product Code: 71441
Availability: SOLD OUT Views: 9379
Qty:
Shipping Options to United States
Select Country:
* Region / State:
12V Solenoid 0730S-12V19 info
Technical specifications:
  • Operating Voltage: DC 12V
  • Operating Current: 1A
  • Working Resistance: 5 Ω ± 10%