24V 10Rpm 70W DC Motor - KGBX80F-X80
Galeri İçin Resmi Tıklayın
0
/5 )
0 yorum
Yorum Yap
A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
Robotpark
Ürün Kodu:
93269
Stok Durumu:
TÜKENDİ
Views: 14230
Motorlar
40 - 80 mm DC Motorlar
Para Birimini Değiştir
Euro
Pound Sterling
Türk Lirası
Miktar:
Açıklama
Özellikler
Yorumlar (0)
24V 10Rpm 70W DC Motor - KGBX80F-X80 hakkında