24V Selenoid Bobin - 1325S-24V47-7-4
Miktar:
24V Selenoid Bobin - 1325S-24V47-7-4 hakkında
Teknik Özellikleri:
  • Çalışma Voltajı : DC 24V
  • Çalışma Akımı : 0.255 A
  • Çalışma Direnci : 47 Ω   ± %10