9IDGG-200FP-T AC MOTOR
Miktar:
9IDGG-200FP-T AC MOTOR hakkında
Motor Markası
DKM Motor
Model
9IDGG-200FP-T
Hz
50Hz
60Hz
Güç
200W
200W
Volt
220V
220V
Amper
1.4A
1.2A