Inventor Electronic Kit - Makeblock

0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 81625
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 3448
$143.04
Miktar:

Inventor Electronic Kit - Makeblock hakkında

Açıklama
Makeblock Inventor Elektronik Kiti, hızlı prototipleme için modüler bir elektronik platformdur. Bu kit, kablolamayı kolaylaştırmak için her biri renk kodlu bir konektör içeren 12 algılayıcı ve çalıştırıcı içerir. Her modül hızlı programlama için Arduino kütüphanesi ile birlikte gelir.


Arduino programlamaya ek olarak, bu kit, çocuklara donanım programlama ve etkileşimde bulunmayı öğretmek için harika MIT Scratch ve Ardublock gibi grafik programlama dillerini de destekliyor.
İlave kodlamaya gerek duymadan ek kontrol için Bluetooth modülünü (çift mod 2.0 ve 4.0) takın ve Makeblock uygulamasını indirin. Ardından, robotunuzu kontrol etmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın.
 

Özellikler
12 elektronik modül, artı bir Makeblock Orion (Arduino Uyumlu) dahildir.
Arduino programlama desteği.
Grafik programlama dilleri desteği (MIT Scratch ve Ardublock).
Renk kodlu RJ25 konnektör ile kolay ve sezgisel kablolama.
Akıllı telefonlarla bağlantı kurmak için Bluetooth modülü bulunur.
Akıllı Telefon Uygulaması (Android ve iOS kullanılabilir) ile birlikte gelir.


 
Scratch, kendi etkileşimli öykülerinizi, oyunlarınızı ve animasyonlarınızı oluşturabileceğiniz - dünyanın her yerindeki başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir programlama dili ve çevrimiçi topluluktur. Scratch projelerini tasarlarken ve programlarken, gençler yaratıcı düşünmeyi, mantıklı sistematik olarak ve işbirliğine dayalı olarak çalışırlar. Scratch, MIT Media Lab'daki Lifelong Kindergarten grubunun bir projesidir. Http://scratch.mit.edu adresinden ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: