NRF24L01+PA+LNA SMA Antenna Wireless Transceiver Module 2.4G
0 reviews  (0/5 ) 0 reviews  •  Write a review
Product Code: 71185
Availability: SOLD OUT Views: 6395
Qty:
Shipping Options to United States
Select Country:
* Region / State:
NRF24L01+PA+LNA SMA Antenna Wireless Transceiver Module 2.4G info
Product features:
  • Frequency: 2.4 GHz to 2.5 GHz
  • Operating Voltage: 3V ~ 3.6V
  • Max Current: 115mA