Pololu Voltaj Düşürücü Regülatör Kartı D15V35F5S3 - PL-2110
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91228
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 18281
Ürün Tanımı
  • Giriş voltajı 4.5V – 24V
  • 3.5A sürekli çıkış akımı
  • Seçilebilir çıkış voltajı 5V veya 3.3V
  • 700KHz anahtarlama frekansı
  • Dahili aşırı akım koruması
  • Düşük voltaj koruması
  • Kısa devre koruması
  • Isıl kapanma
  • Ters voltaj koruması
Miktar:
Pololu Voltaj Düşürücü Regülatör Kartı D15V35F5S3 - PL-2110 hakkında
Pololu Voltaj Düşürücü Regülatör Kartı D15V35F5S3, 4.5V ve 24V arasındaki giriş voltajlarını kullanıcının isteğine bağlı olarak daha düşük voltajlara çeviren ve ortalama %90 verimlilikle çalışan bir anahtarlama regülatörüdür. Lineer voltaj regülatörlerine oranla daha verimlidir. Özellikle giriş voltajı ile çıkış voltajı arasındaki fark arttıkça verimliliği daha da artar. Kart kendiliğinden 5V çıkışa sahiptir, istenirse çıkış voltajı 3.3V seviyesine de çekilebilir.
Pololu Voltaj Düşürücü Regülatör Kartı D15V35F5S3 - Genel Özellikler
  • Giriş voltajı 4.5V – 24V
  • 3.5A sürekli çıkış akımı
  • 700KHz anahtarlama frekansı
  • Dahili aşırı akım koruması
  • Düşük voltaj koruması
  • Kısa devre koruması
  • Isıl kapanma
  • Ters voltaj koruması
Pololu Voltaj Düşürücü Regülatör Kartı D15V35F5S3 - Teknik Özellikler
  • Minimum çalışma voltajı: 4.5 V
  • Maksimum çalışma voltajı: 24 V
  • Maksimum çıkış akımı: 4.5 A
  • Minimum çıkış voltajı: 3.3 V
  • Maksimum çıkış voltajı: 5 V
  • Sürekli çıkış akımı: 3.5 A
  • Maksimum istirahat akımı: 25 mA
  • Boyut: 43 × 12 × 8 mm