VNH2SP30 Motor Shield - HUMMER - 30A
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91635
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 12579
Ürün Tanımı
  • İki adet yüksek akımlı DC motor sürülebilir
  • Bir çift VNH2SP30 motor sürücü
  • 14A sürekli akım geçişi
  • Arduino analog pini için akım ölçme imkanı
  • Isıl kapanma koruması
  • Aşırı ve düşük voltaj kapanma koruması
Miktar:
VNH2SP30 Motor Shield - HUMMER - 30A hakkında
VNH2SP30 Motor Shield - HUMMER - 30A, Arduino uyumlu bir motor sürücü shieldıdır. Modül üzerinde bir çift VNH2SP30 motor sürücü bulunmaktadır. Bu kart ile bir çift yüksek akım gerektiren motor çalıştırmak mümkündür. Kartın sürekli olarak geçirebildiri akım 14A’dir. Maksimum akım 30A seviyesine çıkabilmektedir. Kartı yüksek akımlı motorlarla kullanmak yüksek ısınmaya sebep olabileceğinden, kullanım sırasında heatsink ya da fan gibi soğutucu önlemler alınması tavsiye edilmektedir.
VNH2SP30 Motor Shield - HUMMER - 30A - Genel Özellikler
  • 14A sürekli akım geçişi
  • Isıl kapanma koruması
VNH2SP30 Motor Shield - HUMMER - 30A - Teknik Özellikler
  • Maksimum Motor Voltajı: 16V
  • Maksimum Akım: 30A
  • Sürekli Akım: 14A
  • MOSFET Direnci: 19 mΩ (bacak başına)
  • Maksimum PWM Frekansı: 20kHz