Air Pump Motor DC 12V/3202PM ! / Makeblock
0 reviews  (0/5 ) 0 reviews  •  Write a review
Product Code: 82219
Availability: SOLD OUT Views: 6348
Qty:
Shipping Options to United States
Select Country:
* Region / State:
Air Pump Motor DC 12V/3202PM ! / Makeblock info
Product Description
Note: This pump does NOT come with connecting wire, please choose  to work with it.
Description:
Specification:
Rated voltage: DC 12V
Load: Air
Current(With load): Less than 250mA
Flow : 3.0LPM
Size : D27 x 65mm