NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Modülü
Miktar:
NRF24L01 + PA + LNA SMA Anten 2.4GHz Kablosuz Haberleşme Modülü hakkında
Ürün Özellikleri:
  • Frekans: 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
  • Çalışma Voltajı: 3V ~ 3.6V
  • Max Akım: 115mA