Pololu VNH3SP30 Çift Motor Sürücü Kartı MD03A - PL-707
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91208
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 19675
Ürün Tanımı
  • VNH3SP30 motor sürücü
  • 9A sürekli çıkış akımı
  • Akım limitleyici dirençler
  • Ters batarya koruması
Miktar:
Pololu VNH3SP30 Çift Motor Sürücü Kartı MD03A - PL-707 hakkında
Pololu VNH3SP30 Çift Motor Sürücü Kartı MD03A - Genel Özellikler
  • VNH3SP30 motor sürücü
  • 9A sürekli çıkış akımı
  • Akım limitleyici dirençler
  • Ters batarya koruması
Pololu VNH3SP30 Çift Motor Sürücü Kartı MD03A - Teknik Özellikler
  • Motor sürücüsü: VNH3SP30
  • Motor kanalları: 2
  • Minimum çalışma voltajı: 5.5V
  • Maksimum çalışma voltajı: 16V
  • Kanal başına sürekli çıkış akımı: 9A
  • Kanal başına tepe çıkış akımı: 30A
  • Sürekli paralel çıkış akımı: 15A