Pololu VNH3SP30 Motor Sürücü Kartı MD01B - PL-705
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91211
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 16426
Ürün Tanımı
  • Sürekli 9A çıkış akımı (maksimum 30A)
  • Ters voltaj koruması
  • Düşük voltaj ve aşırı voltaj koruması
  • Termal kapanma koruması
  • Kısa devre koruması
Miktar:
Pololu VNH3SP30 Motor Sürücü Kartı MD01B - PL-705 hakkında
Pololu VNH3SP30 Motor Sürücü Kartı MD01B - Genel Özellikler
  • Ters voltaj koruması
  • Termal kapanma koruması
  • Kısa devre koruması
Pololu VNH3SP30 Motor Sürücü Kartı MD01B - Teknik Özellikler
  • Motor sürücü: VNH3SP30
  • Motor kanalları: 1
  • Minimum çalışma voltajı: 5.5 V
  • Maksimum çalışma voltajı: 16 V
  • Kanal başına sürekli akım çıkışı: 9A
  • Kanal başına tepe akım çıkışı: 30A
  • Maksimum PWM frekansı: 10 kHz