XBee 2mW RPSMA - Seri 2 (ZigBee Mesh) - XB24-Z7SIT-004
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91153
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 16902
Ürün Tanımı
  • Zigbee mesh aygıt yazılımına dayalı karmaşık mesh ağlar oluşturulmasına olanak sağlar
  • Seri port bulunan sistemler arasında güvenilir ve basit haberleşme sağlar
  • Point to point ve point to multi point ağları destekler
  • 120m menzil
  • RPSMA anten konektörü
  • 2mW çıkış gücü
Miktar:
XBee 2mW RPSMA - Seri 2 (ZigBee Mesh) - XB24-Z7SIT-004 hakkında
XBee 2mW RPSMA (XB24-Z7SIT-004), Digi tarafından üretilen ve 2mW çıkışa ve bir RPSMA anten konektörüne sahip bir kablosuz haberleşme modülüdür. Seri 2 XBee modüllerde çıkış gücü ve veri iletim protokolü geliştirilmiştir. Seri 2 modüllerle XBee ZB ZigBee mesh aygıt yazılımı tabanlı karmaşık mesh ağlar kurmak mümkündür. Bu modüller mikrodenetleyiciler, bilgisayarlar ya da seri port sahibi sistemler arasında güvenilir ve basit haberleşme imkanı sunmaktadır.
Seri 1 ve Seri 2 XBee modülleri aynı pin sıralamasına sahip olsa da birbirleriyle haberleşemezler.
XBee 2mW RPSMA - Seri 2 - Genel Özellikler
  • 120m menzil
  • RPSMA anten konektörü
  • 2mW çıkış gücü
XBee 2mW RPSMA - Seri 2 - Teknik Özellikler
  • 3.3V @ 40mA
  • 250kbps maksimum veri hızı
  • 2mW çıkış (+3dBm)
  • FCC Sertifikalı
  • 6 10-bit ADC giriş pini
  • 8 dijital I/O pini
  • 128-bit şifreleme
  • Yerel ya da havadan yapılandırma
  • AT ya API komut seti
  • Dimensions: 24mm x 28mm x 9mm
Videolar
Belgeler
XBee 2mW RPSMA Datasheet
Teknik Çizim
Örnekler ve Kılavuzlar: http://examples.digi.com/
X-CTU Programı: http://www.digi.com/support/productdetail?pid=3352
Kaynaklar
XBee Device
Tx Power
Range
Power Consumption
Antenna
Frequency
XBee 1mW
Wire Antenna - Series 1
          1mW
   100m
   50mA @ 3.3V
     Wire
      2.4GHz
XBee 1mW
PCB Antenna - Series 1
         1mW
   100m
    50mA @ 3.3V
     PCB
      2.4GHz
XBee 1mW
U.FL Connection - Series 1
          1mW
    50mA @ 3.3V
  Ext./Not     Included
      2.4GHz
XBee 2mW
Wire Antenna - Series 2
         2mW
   120m
  400mA @ 3.3V
     Wire
      2.4GHz
XBee 2mW
PCB Antenna - Series 2
         2mW
   120m
  400mA @ 3.3V
     PCB
     2.4GHz
XBee 2mW
RPSMA - Series 2
          2mW
  400mA @ 3.3V
  Ext./Not     Included
     2.4GHz
XBee 2mW
U.FL Connection - Series 2
          2mW
  400mA @ 3.3V
      2.4GHz
XBee Pro 63mW
Wire Antenna - Series 2B
         63mW
   1600m
  295mA @ 3.3v
      2.4GHz
XBee Pro 63mW
PCB Antenna - Series 2B
         63mW
  1600m
  295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 63mW
RPSMA - Series 2B
        63mW
  295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 63mW
U.FL Connection - Series 2B
        63mW
   295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
Wire Antenna - Series 1
        60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
PCB Antenna - Series 1
        60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
U.FL Connection - Series 1
         60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 50mW
U.FL Connection - Series 2
         50mW
   295mA @ 3.3v
      2.4GHz
XBee Pro 900
Wire Antenna
         50mW
   10km
  210mA @ 3.3v
     900MHz
XBee Pro 900
RPSMA
         50mW
   10km
  210mA @ 3.3v
     900MHz
U.FL Connection
         50mW
   210mA @ 3.3v
     900MHz
XBee Pro 868MHz
Wire Antenna
   1mW-315mW
   16km
  500mA @ 3.3V
     868MHz
XBee Pro 868MHz
RPSMA
   1mW-315mW
   40km
  500mA @ 3.3V
     868MHz
XBee Pro 868MHz
U.FL Antenna
   1mW-315mW
   16km
   500mA @ 3.3V
     868MHz