XBee Pro 868MHZ U.FL Anten - XBP08-DPUIT-024
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91158
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 17400
Ürün Tanımı
  • RF bağlantılar için yapılandırma gerekmez
  • Tipik XBee modül donanım yapısı
  • 40km’ye kadar açık alan menzili
  • Kolay kullanımlı peer-to-peer ve point-to-multipoint topolojisi
  • RF penetrasyonu ve yüksek iletim menzili
Miktar:
XBee Pro 868MHZ U.FL Anten - XBP08-DPUIT-024 hakkında
XBee Pro 868MHZ U.FL Anten (XBP08-DPUIT-024) modülleri, Avrupa standartlarına uygun projelerde end-point aygıt bağlantısı sağlayan uzun menzilli gömülü RF modülleridir. 80km’ye kadar RF menzili sunabilen modüller, RF penetrasyonu ve iletim menzilinin kritik olduğu zorlu kablosuz ortamlarda kullanılan uygulamalar için idealdir.
XBee RF ailesinin bir üyesi olan XBee Pro 868MHZ U.FL Anten modülleri kolay kullanılabilir ve ortak donanım yapısına sahiptir. XBee Pro 868MHZ U.FL Anten modülleri aynı teknolojiye sahip olduğu diğer XBee ürünleriyle birlikte sorunsuz çalışır.
XBee Pro 868MHZ U.FL Anten - Genel Özellikler
XBee Pro 868MHZ U.FL Anten - Teknik Özellikler
  • RF Veri Hızı: 24Kbps
  • Kapalı Alan Menzili: 550m
  • Açık Alan Menzili: 40km
  • İletim Gücü: 1mW(0dB) - 315mW(+25dB)
  • Alıcı Hassasiyeti: -112dB
  • Seri Haberleşme Veri Arayüzü: 3.3V CMOS Serial UART
  • Yapılandırma Metodu: API and AT Komutları
  • Frekans Bandı: 868MHz ISM
  • Seri Haberleşme Veri Hızı: 1.2Kbps - 230.4 Kbps
  • ADC Giriş: 6(10-bit)
  • Dijital I/O: 13
  • Anten: U.FL Anten Bağlantısı
  • Şifreleme: 128-bit AES
  • Besleme Voltajı: 3.0V-3.6V
  • İletim Akımı: 500mA @ 3.3V (800mA maksimum)
Videolar
Belgeler
Datasheet
XBee - RF Ailesi Karşılaştırma
Kaynaklar
Digi Web Sitesi:
XBee Device
Tx Power
Range
Power Consumption
Antenna
Frequency
XBee 1mW
Wire Antenna - Series 1
          1mW
   100m
   50mA @ 3.3V
     Wire
      2.4GHz
XBee 1mW
PCB Antenna - Series 1
         1mW
   100m
    50mA @ 3.3V
     PCB
      2.4GHz
XBee 1mW
U.FL Connection - Series 1
          1mW
    50mA @ 3.3V
  Ext./Not     Included
      2.4GHz
XBee 2mW
Wire Antenna - Series 2
         2mW
   120m
  400mA @ 3.3V
     Wire
      2.4GHz
XBee 2mW
PCB Antenna - Series 2
         2mW
   120m
  400mA @ 3.3V
     PCB
     2.4GHz
XBee 2mW
RPSMA - Series 2
          2mW
  400mA @ 3.3V
  Ext./Not     Included
     2.4GHz
XBee 2mW
U.FL Connection - Series 2
          2mW
  400mA @ 3.3V
      2.4GHz
XBee Pro 63mW
Wire Antenna - Series 2B
         63mW
   1600m
  295mA @ 3.3v
      2.4GHz
XBee Pro 63mW
PCB Antenna - Series 2B
         63mW
  1600m
  295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 63mW
RPSMA - Series 2B
        63mW
  295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 63mW
U.FL Connection - Series 2B
        63mW
   295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
Wire Antenna - Series 1
        60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
PCB Antenna - Series 1
        60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
U.FL Connection - Series 1
         60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 50mW
U.FL Connection - Series 2
         50mW
   295mA @ 3.3v
      2.4GHz
XBee Pro 900
Wire Antenna
         50mW
   10km
  210mA @ 3.3v
     900MHz
XBee Pro 900
RPSMA
         50mW
   10km
  210mA @ 3.3v
     900MHz
U.FL Connection
         50mW
   210mA @ 3.3v
     900MHz
XBee Pro 868MHz
Wire Antenna
   1mW-315mW
   16km
  500mA @ 3.3V
     868MHz
XBee Pro 868MHz
RPSMA
   1mW-315mW
   40km
  500mA @ 3.3V
     868MHz
XBee Pro 868MHz
U.FL Antenna
   1mW-315mW
   16km
   500mA @ 3.3V
     868MHz