XBee Pro 868MHz Kablo Anten - XBP08-DPWIT-024
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91395
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 19002
Ürün Tanımı
  • RF bağlantılar için yapılandırma gerekmez
  • Tipik XBee modül donanım yapısı
  • 40km’ye kadar açık alan menzili
  • Kolay kullanımlı peer-to-peer ve point-to-multipoint topolojisi
  • RF penetrasyonu ve yüksek iletim menzili
Bu Ürünün Alternatifleri
    XBee Pro 868MHZ U.FL Anten - XBP08-DPUIT-024
  • Miktar:
    XBee Pro 868MHz Kablo Anten - XBP08-DPWIT-024 hakkında
    XBee Pro 868MHz Kablo Anten (XBP08-DPWIT-024) modülleri, Avrupa standartlarına uygun projelerde end-point aygıt bağlantısı sağlayan uzun menzilli gömülü RF modülleridir. 80km’ye kadar RF menzili sunabilen modüller, RF penetrasyonu ve iletim menzilinin kritik olduğu zorlu kablosuz ortamlarda kullanılan uygulamalar için idealdir.
    XBee RF ailesinin bir üyesi olan XBee Pro 868MHz Kablo Anten modülleri kolay kullanılabilir ve ortak donanım yapısına sahiptir. XBee Pro 868MHz Kablo Anten modülleri aynı teknolojiye sahip olduğu diğer XBee ürünleriyle birlikte sorunsuz çalışır.
    XBee Pro 868MHz Kablo Anten - XBP08-DPWIT-024 - Genel Özellikler
    XBee Pro 868MHz Kablo Anten - XBP08-DPWIT-024 - Teknik Özellikler
    • RF Veri Hızı: 24Kbps
    • Kapalı Alan Menzili: 550m
    • Açık Alan Menzili: 40km
    • İletim Gücü: 1mW(0dB) - 315mW(+25dB)
    • Alıcı Hassasiyeti: -112dB
    • Seri Haberleşme Veri Arayüzü: 3.3V CMOS Serial UART
    • Yapılandırma Metodu: API and AT Komutları
    • Frekans Bandı: 868MHz ISM
    • Seri Haberleşme Veri Hızı: 1.2Kbps - 230.4 Kbps
    • ADC Giriş: 6(10-bit)
    • Dijital I/O: 13
    • Anten: Kablo
    • Şifreleme: 128-bit AES
    • Besleme Voltajı: 3.0V-3.6V
    • İletim Akımı: 500mA @ 3.3V (800mA maksimum)
    Belgeler
    Datasheet
    Kullanım Kılavuzu
    Teknik Çizim
    Digi Örnekler: http://examples.digi.com/
    X-CTU Yazılımı: http://www.digi.com/support/productdetail?pid=3352
    Kaynaklar
    Frequency
    XBee 1mW
    Wire Antenna - Series 1
              1mW
       100m
       50mA @ 3.3V
         Wire
          2.4GHz
    XBee 1mW
    PCB Antenna - Series 1
             1mW
       100m
        50mA @ 3.3V
         PCB
          2.4GHz
    XBee 1mW
    U.FL Connection - Series 1
              1mW
        50mA @ 3.3V
      Ext./Not     Included
          2.4GHz
    XBee 2mW
    Wire Antenna - Series 2
             2mW
       120m
      400mA @ 3.3V
         Wire
          2.4GHz
    XBee 2mW
    PCB Antenna - Series 2
             2mW
       120m
      400mA @ 3.3V
         PCB
         2.4GHz
    XBee 2mW
    RPSMA - Series 2
              2mW
      400mA @ 3.3V
      Ext./Not     Included
         2.4GHz
    XBee 2mW
    U.FL Connection - Series 2
              2mW
      400mA @ 3.3V
          2.4GHz
    XBee Pro 63mW
    Wire Antenna - Series 2B
             63mW
       1600m
      295mA @ 3.3v
          2.4GHz
    XBee Pro 63mW
    PCB Antenna - Series 2B
             63mW
      1600m
      295mA @ 3.3v
         2.4GHz
    XBee Pro 63mW
    RPSMA - Series 2B
            63mW
      295mA @ 3.3v
         2.4GHz
    XBee Pro 63mW
    U.FL Connection - Series 2B
            63mW
       295mA @ 3.3v
         2.4GHz
    XBee Pro 60mW
    Wire Antenna - Series 1
            60mW
       215mA @ 3.3v
         2.4GHz
    XBee Pro 60mW
    PCB Antenna - Series 1
            60mW
       215mA @ 3.3v
         2.4GHz
    XBee Pro 60mW
    U.FL Connection - Series 1
             60mW
       215mA @ 3.3v
         2.4GHz
    XBee Pro 50mW
    U.FL Connection - Series 2
             50mW
       295mA @ 3.3v
          2.4GHz
    XBee Pro 900
    Wire Antenna
             50mW
       10km
      210mA @ 3.3v
         900MHz
    XBee Pro 900
    RPSMA
             50mW
       10km
      210mA @ 3.3v
         900MHz
    U.FL Connection
             50mW
       210mA @ 3.3v
         900MHz
    XBee Pro 868MHz
    Wire Antenna
       1mW-315mW
       16km
      500mA @ 3.3V
         868MHz
    XBee Pro 868MHz
    RPSMA
       1mW-315mW
       40km
      500mA @ 3.3V
         868MHz
    XBee Pro 868MHz
    U.FL Antenna
       1mW-315mW
       16km
       500mA @ 3.3V
         868MHz