XBee Pro 63mW U.FL Anten - Seri 2B (ZigBee Mesh) - XBP24BZ7UIT-004
0 yorum  (0/5 ) 0 yorum  •  Yorum Yap
Ürün Kodu: 91159
Stok Durumu: TÜKENDİ Views: 16995
Ürün Tanımı
  • XBee 2B Serisi
  • Zigbee mesh aygıt yazılımına dayalı karmaşık mesh ağlar oluşturulmasına olanak sağlar
  • Seri port bulunan sistemler arasında güvenilir ve basit haberleşme sağlar
  • Point to point ve point to multi point ağları destekler
  • 1600m menzil
  • U.FL anten bağlantısı
  • 63mW çıkış gücü
Miktar:
XBee Pro 63mW U.FL Anten - Seri 2B (ZigBee Mesh) - XBP24BZ7UIT-004 hakkında
XBee Pro 63mW U.FL Anten (XBP24BZ7UIT-004), Digi tarafından üretilen ve 1600m menzile ve bir U.FL anten bağlantısına sahip bir kablosuz haberleşme modülüdür. Seri 2B XBee modüllerde çıkış gücü ve veri iletim protokolü geliştirilmiştir. Seri 2B modüllerle XBee ZB ZigBee mesh aygıt yazılımı tabanlı karmaşık mesh ağlar kurmak mümkündür. Bu modüller mikrodenetleyiciler, bilgisayarlar ya da seri port sahibi sistemler arasında güvenilir ve basit haberleşme imkanı sunmaktadır.
Seri 1 ve Seri 2 XBee modülleri aynı pin sıralamasına sahip olsa da birbirleriyle haberleşemezler.
XBee Pro 63mW U.FL Anten - Seri 2B - Genel Özellikler
  • XBee 2B Serisi
  • 1600m menzil
  • U.FL anten bağlantısı
  • 63mW çıkış gücü
XBee Pro 63mW U.FL Anten - Seri 2B - Teknik Özellikler
  • 3.3V @ 295mA
  • 250kbps maksimum veri hızı
  • 63mW çıkış (+17dBm)
  • FCC Sertifikalı
  • 6 10-bit ADC giriş pini
  • 8 dijital I/O pini
  • 128-bit şifreleme
  • Yerel ya da havadan yapılandırma
  • AT ya API komut seti
Videolar
Belgeler
Dimensional Drawings
Digi Examples and Guides: http://examples.digi.com/
X-CTU Software: http://www.digi.com/support/productdetail?pid=3352
Kaynaklar
XBee Device
Tx Power
Range
Power Consumption
Antenna
Frequency
XBee 1mW
Wire Antenna - Series 1
          1mW
   100m
   50mA @ 3.3V
     Wire
      2.4GHz
XBee 1mW
PCB Antenna - Series 1
         1mW
   100m
    50mA @ 3.3V
     PCB
      2.4GHz
XBee 1mW
U.FL Connection - Series 1
          1mW
    50mA @ 3.3V
  Ext./Not     Included
      2.4GHz
XBee 2mW
Wire Antenna - Series 2
         2mW
   120m
  400mA @ 3.3V
     Wire
      2.4GHz
XBee 2mW
PCB Antenna - Series 2
         2mW
   120m
  400mA @ 3.3V
     PCB
     2.4GHz
XBee 2mW
RPSMA - Series 2
          2mW
  400mA @ 3.3V
  Ext./Not     Included
     2.4GHz
XBee 2mW
U.FL Connection - Series 2
          2mW
  400mA @ 3.3V
      2.4GHz
XBee Pro 63mW
Wire Antenna - Series 2B
         63mW
   1600m
  295mA @ 3.3v
      2.4GHz
XBee Pro 63mW
PCB Antenna - Series 2B
         63mW
  1600m
  295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 63mW
RPSMA - Series 2B
        63mW
  295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 63mW
U.FL Connection - Series 2B
        63mW
   295mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
Wire Antenna - Series 1
        60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
PCB Antenna - Series 1
        60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 60mW
U.FL Connection - Series 1
         60mW
   215mA @ 3.3v
     2.4GHz
XBee Pro 50mW
U.FL Connection - Series 2
         50mW
   295mA @ 3.3v
      2.4GHz
XBee Pro 900
Wire Antenna
         50mW
   10km
  210mA @ 3.3v
     900MHz
XBee Pro 900
RPSMA
         50mW
   10km
  210mA @ 3.3v
     900MHz
U.FL Connection
         50mW
   210mA @ 3.3v
     900MHz
XBee Pro 868MHz
Wire Antenna
   1mW-315mW
   16km
  500mA @ 3.3V
     868MHz
XBee Pro 868MHz
RPSMA
   1mW-315mW
   40km
  500mA @ 3.3V
     868MHz
XBee Pro 868MHz
U.FL Antenna
   1mW-315mW
   16km
   500mA @ 3.3V
     868MHz